Mezi naše klienty patří známé značky i  menší firmy a živnostníci. Ke své práci přistupujeme se stejnou pečlivostí a se stejnou motivací. Chceme odevzdat profesionální a kvalitní dílo.

Polep vozového parku firmy STRABAG

STRABAG – polep vozového parku, polep pojízdných dílen – tranzitů, značky VW, Ford a Mercedes, služební osobní vozy, silniční stroje značky Bomag, Hamm, Kramr atd., výroba a montáže informačních vnitřních systémů, venkovní informační vitríny, velkoformátové tisky na plátna a jiné…

Polepy pracovních buněk pro SMP stavby mostů

SMP stavby mostů – polepy pracovních buněk (kontejnerů) , výroba vnitřních informačních systémů, výroba štítků a samolepek výroba razítek a jiné.

Sítotisk výroba samolepek pro JOHNNY SERVIS

JOHNNY SERVIS – sítotisk – výroba samolepek na toalety, výroba bannerů, polep celého vozového parku, výroba štítků, etiket, potisk reklamních papírových tašek, nažehlování potisků – loga na různý pracovní textil, výroba reklamních poutačů, cedulí a jiné..

Reklamní potisk pro nemocnici Hořovice

Potisk textilu, reklamní předměty, polep vozového parku

Reklamní plochy, výlohy bannery pro TIPSPORT

Reklamní plochy – polepy výloh, výroba – bannery, vlajky, světelné výstrče, reklamní kliprámy, samolepky, štítky, polepy automobilů, cedule a jiné…